mjacek2013(napisz)interia.pl
napisz list

Treść 1-10 z 22.
03-05-2017 19:34 h
Ja ( Polska )

List:

Pozdrawiam Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudę i Jego Małżonkę w imieniu Nieba i proszę o pilną reakcję na poruszony w filmikach temat.

Jacek

PS. list:

Panie Janie

Przesyłam szokujące filmiki i to co mówi Pan Paweł Bednarz z fundacji im. Dobrego Pasterza. Myślę, że linki do tych filmików oraz adres i idee fundacji trzeba też umieścić w proj. książki 'Walka Światłości z Ciemnością na Końcu Czasów ...'

Pozdrawia zielono i wiosennie i prawie słonecznie

Jacek - Mieczysław Jacek Skiba

PS

Dean Warwick - Gdzie znikają dzieci PL
https://www.youtube.com/watch?v=FCZ4hwnviLk

https://www.youtube.com/watch?v=iuS7zBdw0BU

https://www.youtube.com/watch?v=FINagt2K48U

https://www.youtube.com/watch?v=TTwGjD6EzHM

http://porozmawiajmy.tv/kto-zarabia-na-sprzedazy-polskich-…/

https://www.facebook.com/tvpolskapl/videos/1013311745471137/

07-08-2016 09:49 h
ja ( POLSKA )

Droga Czytelniczko / Drogi Czytelniku !
Jeśli przebrnęliście przez te teksty szczerze podziwiam. Jeśli zrozumieliście podziwiam jeszcze bardziej. Aby nie zostawić Was w stanie lęku przed złem, pustki lub rozterki złożę Wam ze szczerego serca życzenia:
Bądźcie SZCZĘŚLIWI czyli błogosławieni - aby już za życia poczuć przedsmak nieba !
Nie oczekujcie, że inni ludzie lub inne istoty Was uszczęśliwią bo się możecie w tym względzie poważnie rozczarować.
Nie oczekujcie, że stan posiadania Was uszczęśliwi – więc cieszcie się tym co macie i co otrzymujecie – a odrzucajcie cierpienie z tego powodu, że czegoś nie macie lub czegoś nie otrzymujecie.
CIESZCIE się bo Bóg, który/która jest Pełnią Miłości jest z Nami wszystkimi zjednoczony/zjednoczona od zawsze i na zawsze.
CIESZCIE się bo JESTEŚCIE
Powyższe z zakończenia książki: Walka Światłości z Ciemnością na Końcu Czasów. Nieśmiertelność Duszy i Ciała. Przesłanie Ojca Niebieskiego [księga całość]
PS
Mieczysław Jacek Skiba Duchowość jest różna - bo doktryny są różne - ale doświadczenie Bożej Chwały = Chwały Ducha Świętego = Chwały Chrystusa = Absolutu = Naszej Wspólnej Chwały zawsze jest podobne u mistyków na całym świecie. Doświadczają Pełni Światłości i Miłości [tzw stare niebo lub 6-gęstość/wymiar] i Pełni Miłości, Miłosierdzia, Wiedzy, wiecznego TERAZ [tu już nie ma elementu światłości = energii, to tzw nowe niebo lub inaczej 7 gęstość/wymiar - my żyjemy cieleśnie w 3 gęstości/wymiarze]. Są 3 stopnie oświecenia: 1 – jestem w Świetle i Miłości. 2 - Światłość i Miłość są we mnie, 3 – Jestem Światłością i Miłością. Mnie dany był 3-ci stopień gdy moja dusza stała się Pełnią Miłości ... w grudniu 2000 roku i na wiosnę 2001 stała się Pełnią Miłości i Światłości = Energią. Teraz już widzę tę nieskończoną Chwałę w sobie i we wszystkich i we wszystkim - Jednym jesteśmy = Jednym z Bogiem. Po prostu wszyscy i wszystko jest ucieleśnieniem Boga = Absolutu. Wszystkim ze szczerego serca życzę aby to poznali. A gdy poznają - czyli ujrzą duchowym tzw trzecim okiem - wtedy pojmą, że doktryny to mniejsze lub większe bajki i mity - a rzeczywistość jest bardzo prosta. Pozdrawiam. Jacek. PS zapraszam na chomika http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [trzeba się zalogować aby pobierać za darmo] oraz na stronę www.przeslanie.com

30-07-2016 13:59 h
ja ( Polska )

Słowo za Słowo

Niektórzy Kapłani i szczerzy Ludzie oczekują objawienia Chwały Bożej = Chwały Ducha Świętego = Chwały Chrystusa. Czym jednak jest czekanie bez PRAGNIENIA – Szczerego Pragnienia. Albowiem prawdziwie powiedziano; ‘Ja Pragnącemu dam pić ze Źródła Wody Żywej’. Więc módl się – medytuj – Pragnij – a poznasz Prawdę – i pozna Prawdę każdy kogo do tego szczerego Pragnienia zachęcisz.
Gdy więc Pragnący poznają Prawdę, że Chwała Nieba = Boża Chwała = Chwała Ducha Świętego i Chrystusa w nich mieszka i we wszystkich i we wszystkim – że sami są Tą Chwałą – jak i ja poznałem – zwykły człowiek – cóż pozostanie z tzw świętych pism ? Prawie nic !
Gdzież więc wtedy podzieje się ten ‘bóg’ który wygania Ludzi z Raju, skazuje na męki i nieszczęścia do 10-tego pokolenia za najdrobniejsze odejście od jego ‘praw’, nakazuje zabijać niewiernych [czyli niewierzących w niego] lub co gorsza sądzi i skazuje na wieczne potępienie za niewiarę w niego lub za najdrobniejsze wykroczenie ? …. Itd. Gdzież się podzieje ten bóg lub raczej bogowie zrodzeni z dziewic, mający nadludzkie moce, umierający i zmartwychwstający – i gotowi deptać i potępiać nas tzw grzeszników o ile nie zdołamy zdobyć ich miłosierdzia ? Gdzież się podzieją ci bogowie jeśli każdy zwykły człowiek pragnący Boga będzie już wiedział, że jest uczestnikiem nieskończonej Chwały - i jest Równy Bogu – i Jest Bogiem !? Gdzież się podzieją ?! Odejdą jak zły sen czy staną się współuczestnikami naszej wspólnej Chwały !? Życzę im ze szczerego serca tego aby stali się współuczestnikami naszej Wspólnej Chwały jak to dostrzegł pewien mistyk zachodu Jan od krzyża stając się tym sposobem podobnym do bardzo licznych mistyków wschodu ! Co ‘wszechwiedząca’ hierarchia z nim uczyniła wiemy – a i tak umierał szczęśliwy ! No cóż; dziś już nie mają szansy na krzyż, stos i inne ‘atrakcje’ skazywać mistyków w imię ich ‘wszechmogącego’ ‘boga’ ! I dobrze – Świat wreszcie normalnieje ! Bóg staje się Człowiekiem = Bóg staje się wszystkimi Ludźmi !
Zatem kapłani; księża, faryzeusze, bramini, lamowie, imamowie, rabini, zakonnicy … ! Kiedy przestaniecie zwodzić i straszyć owieczki ?! I kiedy pozwolicie sobie i im poznać i zrozumieć tę Najwyższą Prawdę, że stanowią z Bogiem Jedność i jako Równi Bogu mamy prawo żyć bezpiecznie, w pokoju i w dobrobycie – będąc kochanymi i kochając jak kocha Bóg ! http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty www.przeslanie.com

28-07-2016 06:59 h
ja ( Polska )

pewien list: Witaj Paulino !

Ten Świat jest mocno manipulowany przez siły ciemności - wręcz jest zniewolony od tysięcy lat. Siły te usiłują ludzi i dusze zniewalać, niszczyć, osądzać i potępiać - i mówią, że to 'bóg' czyni - a to jest wielkie kłamstwo. Prawda jest taka, że Bóg to Pełnia bezinteresownej Miłości, nieskończonego Miłosierdzia, pełnia Wiedzy, wieczne TERAZ - wszechobecny Duch - i ten Bóg mieszka w naszych duszach, w całym Stworzeniu, nawet w tych złych i ciemnych, którzy odwrócili się od prawdy. Teraz trzeba znaleźć swoje miejsce wśród tego zwodzenia i kłamstwa oraz pięknej i świetlistej prawdy wyłaniającej się z tej ciemności. Miejmy nadzieję, że będzie dobrze i że miłość, współczucie, pokój przezwyciężą ciemności tego Świata - i że ludzie pojmą, że są ucieleśnieniem prawdziwego Boga - i że według tej prawdy będą żyć we wzajemnym szacunku.

Pozdrawiam Cię całym sercem

24-07-2016 10:28 h
ja ( Polska )

Witaj

Znalazłem Twój wpis na swej stronie. Mnie też bliżej do Buddyzmu i Hinduizmu, zwłaszcza do Joginów, niż do Chrześcijaństwa. Nie wierzę w zmartwychwstanie - bo to bajki. Wierzę w inkarnację i reinkarnację oraz w rozwój duchowy i cielesny w kolejnych wcieleniach - raczej zawsze jest to wzrost w górę aż do stanu Pełni - rzadko spadek w dół, aczkolwiek obydwa są. Staram się to wyrazić w projektach dwu książek [przesyłam] - książka jedna to efekt strony int. z 2003 roku [rozważań], prawie kompletna - a druga książka jest dopiero w powijakach - muszę do tego podejść spokojnie bo jest tam dużo krytyki Biblii - i licznym się to nie spodoba. Jak nie podoba się mojej Żonie katoliczce, która wydała mi prawdziwą wojnę długo trwającą - chociaż się kochamy i szanujemy.

Pozdrawiam

Jacek - Mieczysław Jacek Skiba

http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty , www.przeslanie.com

30-06-2016 17:40 h
Paticja ( Łódź , Polska ) camilla <at> interia <dot> com
www: dharma.edu.pl/buddyzm/

Kiedyś należałam do osób wierzących. Wychowywana byłam w wierze chrześcijańskiej. Jednak od kilku lat moje serce i umysł odpowiada się za buddyzmem. Szukając więcej informacji na temat buddyzmu, zajrzałam ostatnio na stronę: http://dharma.edu.pl/buddyzm/ gdzie poszerzyłam swoją wiedzę. Jestem przekonana, że reinkarnacja istnieje i każdy z nas po śmierci odrodzi się. Zacznie drugie życie w ciele zwierzęcia.

10-06-2016 08:32 h
ja ( Polska )

Jan Sposób zaprasza , www.sejmwalny.org.pl

Panie Janie !

Dziękuję serdecznie za zaproszenie. Niestety nie mogę przyjechać - mam już zaplanowany weekend i złożone obietnice. Sercem będę z Wami. Odniosę się do wiary Chrześcijańskiej. Obecnie z nieba przybyło już - czyli inkarnowało się na Ziemi - ok. 200 milionów dusz-duchów niebieskich [ponad milion w Polsce]. Garstka się przebudziła ponieważ siły ciemności robią wszystko aby te dusze-duchy się nie przebudziły. Mnie udało się przebudzić i poznawszy mistycznie nowe i stare NIEBA oraz Otchłań i Piekło-Ciemność, z którego z wielkim bólem udało się wyrwać wiele dusz - w końcu uświadomiono mi kim jestem. Jestem kolejną inkarnacją Archanioła Michała po Henochu, Mojżeszu i Józefie. Teraz wiedząc i widząc, bo tego doświadczyłem mistycznie, Wam ogłaszam, że wszyscy i wszystko jest ucieleśnieniem Pełni Miłości czyli Boga i Chrystusa. Wszyscy jesteśmy Chrystusami. Dopiero gdy ta NAJWYŻSZA PRAWDA w Was wsiąknie jak woda w życiodajną glebę zaczniecie wydawać prawdziwe plony bo zjednoczenie Wasze będzie pełne jak jest w niebie. Wtedy zrozumiecie co znaczy widzieć siebie w innych - i każdego przyciągnąć ku wspólnej Jedności i ku wspólnemu dobru. Czekam na to z utęsknieniem - czekam kiedy odrzucicie mity, legendy, bajki i dogmaty - a ujrzycie tę prostą Prawdę.

Pozdrawiam z całego serca.

Jacek - Mieczysław Jacek Skiba
www.przeslanie.com, http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty

07-05-2016 08:49 h
ja ( Polska )

Duchowość jest różna - bo doktryny są różne - ale doświadczenie Bożej Chwały = Chwały Ducha Świętego = Chwały Chrystusa = Absolutu = Naszej Wspólnej Chwały zawsze jest podobne u mistyków na całym świecie. Doświadczają Pełni Światłości i Miłości [tzw stare niebo lub 6-gęstość/wymiar] i Pełni Miłości, Miłosierdzia, Wiedzy, wiecznego TERAZ [tu już nie ma elementu światłości = energii, to tzw nowe niebo lub inaczej 7 gęstość/wymiar - my żyjemy cieleśnie w 3 gęstości/wymiarze]. Są 3 stopnie oświecenia: 1 – jestem w Świetle i Miłości. 2 - Światłość i Miłość są we mnie, 3 – Jestem Światłością i Miłością. Mnie dany był 3-ci stopień gdy moja dusza stała się Pełnią Miłości ... w grudniu 2000 roku i na wiosnę 2001 stała się Pełnią Miłości i Światłości = Energią. Teraz już widzę tę nieskończoną Chwałę w sobie i we wszystkich i we wszystkim - Jednym jesteśmy = Jednym z Bogiem. Po prostu wszyscy i wszystko jest ucieleśnieniem Boga = Absolutu. Wszystkim ze szczerego serca życzę aby to poznali.

07-02-2016 21:11 h
ja ( Polska )

Profesor Rafał Krawczyk rafal.krawczyk@poczta.lazarski.pl

Panie Profesorze !

Jestem geologiem, mam 48 lat, żonaty, 3 dzieci – 22,22,20. Jestem niby chrześcijaninem bo wychowywano mnie w tradycji katolickiej – ale bliżej mi do buddyzmu i hinduizmu i do mistyków wschodu niż zachodu. Nie wierzę w liczne mity i bajki monoteizmu. Wierzę w inkarnację i reinkarnację – w mistykę sięgającą bytów jasnych i ciemnych – bo zarówno ciemna jak i jasna moc istnieją. Od dziecka wiem, że ‘nie jestem tu po raz pierwszy i że po coś tu jestem’ – to po coś już się w dużej mierze wypełniło.
Przeczytałem z zainteresowaniem powieść ‘Jadeitowy Budda’. Kunszt Pana wiedzy historycznej, politycznej i ekonomicznej oraz wiedzy o religiach i niesamowity polot pisarski pozwoliły stworzyć to piękne dzieło, które czyta się jednym tchem. Dziękuję za tak realistyczny obraz świata i człowieka.
Ma Pan zapewne świadomość, że Imperia rządziły i wciąż rządzą tym Światem na zasadzie ‘dziel i rządź’ i na zasadzie panowania lichwy – a nie duchowość, dharma, przykazania, mistyka, które jedynie wplatają się w losy Świata delikatnym powiewem prawdy lub mitu i bajki aby Ludzkość nie przepadła zupełnie. Model jaki przerabia ta planeta to model Imperiów – rodzących się i upadających w strugach krwi niewinnych ludzi. Tej planecie w związku z tym daleko do doskonałości bo model panowie-nadzorcy-niewolnicy jak ta hydra wciąż i wciąż się odradza. Nawet rewolucje pożerające własne dzieci nic nie wskórały w tym temacie lecz pogarszały sprawę. Jedynie wyższe wartości ludzkie reprezentowane przez prawo dharmy, przykazania, zasady Upaniszad i innych starożytnych nauk duchowych – i obecnych też – mogą przywrócić duchowość na takim poziomie aby człowiek był dla człowieka człowiekiem, a nie wilkiem, nie obrażając wilków. Mam swe własne natchnienia, przemyślenia i teorie w tym względzie. Moją duchowością – doświadczeniami mistycznymi – też przeszedłem przez Otchłań i Ciemność-Piekło oraz przez stare i nowe Nieba. Ulżyłem też strasznej doli wielu dusz zamkniętych w Ciemności jak bodhisattwa - Kszitigarbha . Zapłaciłem za to prawie życiem, a na pewno zdrowiem.
Piszę książkę [a w zasadzie redakcja będzie ją pisać bazując na moich materiałach] o mistyce, naszej niewoli na Ziemi, prawie, nieśmiertelności, … - pozwolę sobie zamieścić poniżej kilka sentencji. Reszta najbardziej aktualna na chomiku http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty i część na stronie www.przeslanie.com .
Interesuje mnie co Pan myśli o kwestiach nieśmiertelności duszy i ciała. Interesuje mnie co Pan uważa na temat naszej niewoli na Ziemi i jakie Pan widzi drogi wyjścia i uwolnienia się z sideł wszelkiego typu Imperiów [i ziemskich i pozaziemskich].
Serdecznie pozdrawiam
Jacek – Mieczysław Jacek Skiba

25-01-2016 17:10 h
wewe
www: ezowymiar.pl

Dobra strona.