mjacek2013(napisz)interia.pl
napisz list

Treść 21-25 z 25.
20-10-2014 18:21 h
ja

Moje doświadczenie Boga

W roku 2000 w grudniu miałem dwa doświadczenia mistyczne. Najpierw w wyniku swoich negatywnych uczuć znalazłem się w Otchłani – czysta nienawiść [świat zniknął, a ta Otchłań mnie wciągała – wezwałem Jezusa i ten stan przeminął]. Po tym doświadczeniu prosiłem o zabranie do Nieba w gorącej modlitwie – i nagle Świat zniknął – ja byłem Pełnią Miłości – ta Pełnia wlewała się we mnie w mego ducha, była cudowna i nieskończona, wiedziałem wszystko i nie czułem czasu [wszystko było wiecznym TERAZ] i umarłbym z cudownej ekstazy więc zacząłem prosić; ‘dość już Panie bo umrę z MIŁOŚCI’ – i stan ten ustał. W 2001 roku na wiosnę tęskniąc za niebem nagle stałem się energią – Światłością [była i światłość i miłość] – stan podobny do Pełni Miłości ale w tym stanie był jeszcze element światła. Miałem wiele pytań – i w sercu szybko otrzymywałem odpowiedź na te pytania. Czułem wyraźnie to co czują inne istoty – również te z wyższych wymiarów – nie było to przyjemne doznanie ponieważ obecnie dominują bardzo negatywne uczucia. Później była walka duchowa – energia usiłowała wzdłuż kręgosłupa przedostać się na czubek głowy ale coś ją blokowało i wypływała kręgami na karku. Nie spałem prawie 1,5 miesiąca lecz walczyłem. Gdy energia w końcu przedostała się na czubek głowy wrócił sen i zakończyła się moja duchowa walka. Później było pytanie z serca; ‘czy zgodzisz się wejść do Piekła ?’. Najpierw się nie zgodziłem, później powiedziałem ‘tak’. Był 11.11.2002 roku. Nagle usłyszałem trzask jakby się dom walił. Świat zniknął, a ja znalazłem się w ciemności. Odczułem, że jest tam wiele duchów, które nienawidzą i boją się silniejszych od siebie. Odczułem moc Pana tej domeny. Zacząłem się z nim zmagać – On wciągał w siebie moją świadomość. Umarłbym i przegrałbym. W ostatniej chwili przypomniałem sobie, że mam walczyć miłosierdziem. Wygenerowałem z siebie Miłosierdzie względem Niego i Siebie. I nagle wyszedłem z ciemności zauważając na koniec przebłyski światła w Ciemności. Badałem sprawę wykorzystując wiedzę z przekazów. Zorientowałem się, że zwiedziłem 7 negatywny i pozytywny poziom gdzie istnieje już tylko uczucie [miłości – nowe niebo, lub nienawiści – otchłań] i zwiedziłem 6 poziom [Światłość – stare niebo i Ciemność – Piekło]. Są to stany ducha. A potem zaczęła się moja walka. Byłem emocjonalnie i psychicznie atakowany przez ciemne moce. W końcu byłem atakowany również cieleśnie. W 2004 roku zacząłem zachęcać duchy aby uciekały z ciemności do Światłości. I zaczęły uciekać – wchodziły we mnie – i odchodziły przez otwartą moją najwyższą czakrę [studiując religie wschodu gdzieś wyczytałem, że takie odsyłanie duchów z ciemności w światłość było doświadczeniem niektórych mistyków]. ............. a więc istnieje nadzieja i dla tych zamkniętych w Piekle - Ciemności ?!

Dwa odmienne zdania:

wobroniewiary pisze:
19 Październik 2014 o 20:44
Dokonałam edycji bzdur, herezji i całej tej „mistycznej” głupoty zalatującej siarką)
Z adresu fb przeczytałam to jedno zdanie i mi wystarczy za wszystkie opisy „mistyczne”
„Też byłem Katolikiem – a teraz też jestem Synem Boga – a nawet wcielonym Bogiem”
Współczuję tych 7 poziomów - ale chyba zniewolenia a nie mistycyzmu
Współczuję oraz zapewniam o modlitwie!
Z Panem Bogiem

http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/…/ks-piotr-gla…/

Moja odpowiedź:

Atakujesz mnie z powodu innej wiary i wiedzy mistycznej – doświadczenia więc odpowiem.

Byłem w Bogu - w Pełni Miłości – w 7-mym niebie [tzw 7 wymiar] = teraz wiem, że Jednym Jesteśmy. Zobaczyłem jak Bóg widzi całe Stworzenie – widzi bez osądzania i potępiania – widzi z Pełnią Miłości i Pełnią Miłosierdzia obejmującą nawet złe Duchy i Potępionych – i to mnie uzdolniło do wejścia do Piekła – w Ciemność i wyrwania z Niej wielu dusz. Zapłaciłem za to prawie śmiercią – to był mój wybór.

Punktujesz mnie, wypunktuję Cię i ja.

1/ Wierzysz, że Bóg osądza i potępia – wierzysz też, że Chrystus też osądza i potępia lub będzie to robił - ja wiem, że tak nie czynią bo tak czynią tylko Ciemne siły – więc to Ty jesteś dla mnie heretykiem.
2/ Wierzysz, że dla Twojego Zbawienia trzeba było okrutnie zamordować Mesjasza ? – ja tak nie wierzę bo mnie Zbawia dziecięca wiara, a nie mord na Mesjaszu. Więc kto tu jest heretykiem i ma ciemny umysł i serce ? I czym zgrzeszyłaś, że tak Cię trzeba Zbawiać ?!
3/ Wierzysz, że zabity Jezus zmartwychwstał – no cóż te bajki o zmartwychwstaniu są znacznie starsze niż Chrześcijaństwo [np. Nomo, Ozyrys, Horus, Kryszna … według tych bajek zabici zmartwychwstali ?]. Ja wierzę, że się rodzimy; z przymusu [gdy dusza tkwi w astralu] lub dobrowolnie [gdy dusza przychodzi z nieba] – że żyjemy – i że umieramy – i że kiedyś osiągniemy też cielesną nieśmiertelność gdy się Chwalebnie Przemienimy – kiedy ? – nie wiem.

No więc różnimy się i wiarą i wiedzą – moja wiedza mistyczna pozwoliła mi poznać Prawdę o Bogu i Człowieku – o Bogu i Stworzeniu - Jednym Jesteśmy. I wiem, że Bóg WSZYSTKICH Pragnie Zbawić – nawet Szatana – nawet złych Kosmitów z Imperium Oriona, okupantów Rasy Ludzkiej. Okupantów, którzy nam mieszają od tysięcy lat – Okupantów, którzy wkrótce ze sfery Ziemi powinni zostać przegnani.

Również zapewniam o modlitwie. Pozdrawiam. Z Bogiem

Jacek

PS

A cytat mojego listu lepiej brzmi w całości; „Też byłem Katolikiem - a teraz też jestem Synem Boga - a nawet wcielonym Bogiem - bo wszyscy i jesteśmy Dziećmi Boga i Jego ucieleśnieniem - ucieleśnieniem Pełni Miłości - bo Pełnię Boga nieskończonego nosimy w swej Duszy - WSZYSCY - znam to bo tego doświadczyłem”.

Drugi pogląd:

VOICE of the LAMBS - GŁOS OWIEC Dziękuję P.Jacku
Jest to bardzo przepastne zwierzenie i doświadczenie , znam podobne opowiadania z książek i dokumentów i raczej są one związane z przeżyciem "życia po życiu"... Bardzo proszę opisać Pana zwykłych kilka dni po tych doświadczeniach - czy to wywarło jakiś wpływ na codzienność ?
Dziękuję bardzo i pozdrawiam, MagdaN.

Mieczysław Jacek Skiba Pani Magdo ! Obecnie moje życie toczy się normalnym torem jak większości ludzi; pracuję dużo, czasami nawet bardzo dużo, jak wielu ludzi mam codzienne zmartwienia i problemy, radości też. Jedyne co się naprawdę zmieniło to moje widzenie Świata i Ludzi - i w ogóle innych Istot - ja w każdym widzę obecnego Chrystusa tak jak nam to nakazywał Jezus widzieć. Przez to moja empatia i szacunek dla innych wzrosły. I z dużą intensywnością odbieram piękno tego Świata [np dziś gdy byliśmy z Żoną w lesie na grzybach - grzybów nie było ale Przyroda - Natura jest nieprawdopodobnie piękna]. Mimo ciemności i cierpień jakich ten Świat doświadcza jest nieprawdopodobnym dziełem. Pozdrawiam. Jacek

20-10-2014 18:20 h
ja

Opolczyk !

Słusznie zauważasz, że Chwała Boża jest obecna w całej Naturze. W nas. W naszej Matce Ziemi, która jest jak najbardziej świadomym i żywym organizmem. W Słońcu dającym nam życie. A nawet w najmniejszej cząstce materii. Tak dokładnie jest – bo Chwała Boża – Pełnia Światłości i Miłości – jest wszechobecna – wszechobecna nawet w największej Ciemności – wszechobecna nawet w Otchłani, czego doświadczyłem.

Słusznie zauważasz, że jewrobanksterzy chcą zagarnąć cały Świat i rządzić nami jak niewolnikami robiąc z nami co się im żywnie spodoba. Już systemowo wprowadzają nam NWO – największy zamordyzm w historii. Słusznie zauważasz, że Putin, którego popierasz zaczyna walczyć czując się coraz bardziej osaczonym. I ten stan osaczenia może powodować u niego obłęd i próbę podbicia części Świata aby prowadzić do nowych jego podziałów – bez względu na koszty i ogrom cierpień jakie to może przynieść. No cóż – Rosja dogorywa, bogate miasta są bogate, ale obszary nędzy w ich obrębie, a zwłaszcza poza nimi są zatrważające – i rosną - bo gospodarka oparta w 80% tylko na gazie z podupadającą resztą to obraz nędzy, nędzy generowanej tym, że nie dba się o los Narodu lecz dba się tylko o interesy nielicznych obrzydliwie bogatych i bezwzględnych. Rola Chin nie jest tu też bez znaczenia.

Coś pcha Ludzkość znów ku samozagładzie ? I to nie jest optymistyczne.

A nawiasem ! Czemu tak nienawidzisz Jezusa ? Przecież Jego nauki też sfałszowano w tej chorej Biblii tak jak i wiele starożytnych nauk. Siły Ciemności – Szatan i źli Kosmici manipulowali tymi, którzy to fałszowali.

Pozdrawiam

Jacek

PS

Poniżej dołączam dwa fragmenty; fragment listu i opisu obecnej sytuacji [ze swej strony], które pewnie wykasujesz bo się z nimi nie zgadzasz.

A .

Duch Boży [Nefesz], CHI, Duch Święty, …. Światłość i Miłość czy Pełnia Miłości – to odmienne w słowie ale te same określenia stwórczego Ducha - Boga. Nie ważne jak kto nazywa – ważne, że wiadomo o co chodzi, czyż nie ?! Moim zdaniem na etapie energii czyli Światłości ten proces tworzenia się zaczyna i kończy. Pełnia Miłości już jest w pewnym sensie ponad tym procesem. Pełnia Miłości jedynie wygenerowuje boską stwórczą energię – takie Słowo Boga – OM w Hinduizmie – wygenerowuje energię, która tworzy. Mistycy na Ziemi wg przekazu RA Adonai [Istota, która ewoluowała duchowo, cieleśnie i technologicznie do wyższego wymiaru cielesnego – kiedyś bóg ojciec Egiptu] mogą co najwyżej doświadczyć Boga jako Pełni Miłości ?! Z wyższych wymiarów cielesnych i duchowych Istoty mogą poznać wyższe wymiary Boga. I są nieskończenie ekschatycznie zachwyceni. Patrząc na nieskończone wymiary Boga jest On praktycznie niepoznawalny – choć jednocześnie jest On naszą nagrodą po śmierci – bo Zbawione Dusze się z Nim Jednoczą !!! I to jest fakt !!!

My dziś tkwimy w bardzo niskim wymiarze – 3 cim. A Bóg Pełnia Miłości to 7 i wyższe. Nasz wymiar ponadto jest zniewolony przez siły Ciemności – Szatana i Imperium Oriona – Gady-Jaszczury-Raptoidy-Chituali-Annunaki [zmiennokształtne Istoty mające oryginalnie wyprostowaną sylwetkę ale wygląd Gadów]. To Oni a nie Bóg wygnali Ludzkość z Raju. 309 tysięcy lat temu podbili Ziemię i Rajskiego Człowieka zamienili w niewolnika zła, cierpienia i szybkiej śmierci. Zrobili to prosto. Z naszego DNA o 12 zwojach wycięli 10 pozostawiając 2, dodali swoje DNA i wiele śmieci, a ponadto dysponując potężną technologią wszczepiają Ludziom implanty do ciał wywołując u Ludzi różne bolesne dolegliwości, złe uczucia i złe myśli – bo Oni żywią się cudzymi złymi emocjami i cudzym cierpieniem jak narkotykiem. I myśli Pan Panie Wojciechu, że w tej sytuacji Bóg miałby nas za to surowo karać ?! To absurd. Jestem Mistykiem – poznałem Światłość/Miłość, Pełnię Miłości oraz Otchłań i Piekło-Ciemność – i zapewniam, że Bóg nie karze – NIGDY !!! Karaniem zajmują się tylko i wyłącznie złe Byty – czy to duchowe czy cielesne !!! Karząc produkują dla siebie żywność – narkotyk. I taka jest prawda o naszym zniewoleniu.

Biorąc za aksjomat powyższe fakty można łatwo zobaczyć w których miejscach w ST czy w NT ci źli nami manipulują !!!

PS

A1. Stworzyli nas Kasjopejanie, Plejadianie, Weganie, Lirianie - czyniąc nas wspaniałymi z 12-ma zwojami DNA - pełnymi Chwały Bożej nieustannie odczuwanej. To był RAJ. Ale to się skończyło. Nasz wymiar - Ziemia - został zniewolony przez siły Ciemności – Szatana i Imperium Oriona – Gady-Jaszczury-Raptoidy-Chituali-Annunaki [zmiennokształtne Istoty mające oryginalnie wyprostowaną sylwetkę ale wygląd Gadów]. To Oni a nie Bóg wygnali Ludzkość z Raju. 309 tysięcy lat temu podbili Ziemię i Rajskiego Człowieka zamienili w niewolnika zła, cierpienia i szybkiej śmierci. Zrobili to prosto. Z naszego DNA o 12 zwojach wycięli 10 pozostawiając 2, dodali swoje DNA i wiele śmieci, a ponadto dysponując potężną technologią wszczepiają Ludziom implanty do ciał wywołując u Ludzi różne bolesne dolegliwości, złe uczucia i złe myśli – bo Oni żywią się cudzymi złymi emocjami i cudzym cierpieniem jak narkotykiem. I taka jest prawda o naszym aktualnym zniewoleniu.

A2. Marduk to złe bóstwo – Annunaki Kosmita ! Zmiennokształtny z Imperium Oriona ! 309 tys. lat temu podbili Ziemię i nas bazpardonowo eksploatują - żywią się naszym cierpieniem i złymi emocjami,  nawet ludzkim mięsem. Manipulują nami duchowo i psychicznie i za pomocą potwornej technologii. Jeśli Federacja Galaktyczna - dobrzy Kosmici - nam nie pomoże będziemy mieć przechlapane gdy Annunaki wylądują na Ziemi !!? Bo dążą do totalnego zniewolenia Ludzkości !!! Stąd teraz elity światowe tak się spieszą aby wprowadzić NWO - New World Order - aby nas totalnie zniewolić i kontrolować, a nawet w dużej większości eksterminować ! Ponoć Marduk już wylądował a poddane Mu elity światowe – zdrajcy – się z Nim spotkały w Afryce !???

B.

Jaka jest dziś sytuacja ? – Ludzkość wciąż jęczy w niewoli Imperium Oriona, które szczuje Człowieka przeciw Człowiekowi – ustrój przeciw ustrojowi – religię przeciw religii – system przeciw systemowi !!! I to działa – Ludzie ze sobą walczą często jak Demony. W 4-tym wymiarze tkwi Okupant – Gady – Wąż Starodawny – służą wciąż swemu Panu Lucyferowi – uwielbiają żywić się ludzkim mięsem – stąd w wielu kulturach składano ofiary z Ludzi – nawet Żydzi składali ofiary Molochowi z pierworodnych – czego oduczył Ich Mojżesz !!! Dziś Iluminaci – Kabała tak czynią – Demony w Ludzkim Ciele !!! Dlatego Ziemianie zrozumcie – że sami dla Siebie wrogami nie jesteśmy – ten Wróg kryje się w wyższym cielesnym wymiarze !!! Co robi oprócz szczucia Ludzi przeciw sobie i niszczenia krajów np. kryzysami !!! Otóż rozesłał Wici – u boku ma zniewolonych Szaraków. Z głębin kosmosu przybywają Nefelin – giganci jak trole o wymiarach 6-8 m – nadzorcy niewolników – trzema statkami w liczbie 12 milionów. Nordycy zdradzieckie rasy ludzkie. Plejadiańscy Renegaci – którzy będąc Elfami stali się Orkami – bo wpadli w sidła Ciemności !!! Kto jeszcze ? - wiedzą Ci co to szczegółowo badają !!! Ja też rozsyłam Wici !!! Do Was – już pojmujecie ? Do Świata podziemnego – Szambali – do Ludów żyjących w Pokoju od tysięcy lat, które przetrwały liczne zagłady Cywilizacji Ludzkich !!! Wiedzą już, że jeśli chcemy ocalić Ziemię – nasz Dom-Ojczyznę i dziedzinę naszą muszą podjąć walkę !!!? Przybył Ra – pół Człowiek pół Gad – zawsze wierny – twórca 10 przykazań – kiedyś wcielony dobry Faraon, który miłością i mądrością zbudował potęgę Egiptu – ale przyszli źli faraonowie i wszystko zepsuli – nawet śmierć męczeńska Ozyrysa i Horusa, którzy stali się dla Uciśnionych Bramą do Nieba nie zakończyła czasów Ciemności w Egipcie – i Egipt padł !!! Stąd Ra stanął po mojej stronie i pomógł !!! Gdy zejdą na Ziemię będą potrzebować jeść – tak ja i my również mięso zwierzęce. I wciąż ślę Wici do Federacji Galaktycznej – Oni z całą swoją flotą okrętów są w Światłości – czyli w starym Niebie chronionym przez Ogień Niebieski, który Ich przepuszcza bo są dobrzy – a nigdy nie przepuszcza tych złych !!! Jest to taki stan w którym zarówno ciało jak i rzeczy się nie zużywają – są Nieśmiertelne !!! Dlatego osobiście bardzo się Im nie dziwię bo schodząc tu staną się śmiertelni !!! Są piękni jak Elfy – różnorodni – każdy zupełnie niepowtarzalny pod względem wyglądu, charakteru, światopoglądu – cudowna i niesamowita różnorodność. Gdy Ich ujrzycie zrozumiecie co znaczy, że Bóg nie chce aby jakaś jedna religia zawojowała cały Świat !!! Będą się żywić jarzynami i owocami !!! Potrzebujemy więc produkować bardzo zdrową żywność na Ich przybycie !!! Na Ziemi jest wielu wcielonych Buddów, jest Kryszna – Sai Baba, jest wielu w wielu kulturach – działają już lub nie !!! Czekam na przebudzenie Gabriela – Mahometa !!! Czekam i na Wasze przebudzenie !!! Słuchajcie !!!?

Jakie potęgi i technologie staną naprzeciw siebie by bronić Ziemi nie wiem – na pewno przekraczające nasze wyobrażenie !!!

01-10-2014 16:47 h
ja

Jeśli ktoś ma pana to znaczy, że jest niewolnikiem. A co panowie robią z niewolnikami ? - wiemy ! Osiągając poziom świadomości Chrystusowej już WIEMY, że Ja i Bóg Jednym Jesteśmy - i Wszyscy Inni też - taka Istota Chrystusowa wyzwolona z dualizmu już wie, że mimo panujących wkoło Ciemności sama Jest WOLNA i PEŁNA jak sam BÓG - i Innych tą Wolnością zarazić potrafi ! Bo prawdą jest, że 'Światłość w Ciemności Świeci i Ciemność Jej nie ogarnia' i prawdą jest, że 'Miłość to klucz otwierający wszystkie bramy - nie tylko w życiu - nie tylko bramy Nieba - ale nawet Bramy Otchłani i Piekła-Ciemności'.

24-05-2014 06:47 h
ja ( bubu , Poland )

Irenka

Faktycznie przegiąłem – przepraszam. 4 lampki wina to za dużo po 4 dniach głodówki. Muszę głodować żeby oczyścić organizm bo coś mi nawala – zresztą głodu przy tej głodówce nie czuję.

Wyjaśnijmy sobie kilka kwestii. Najpierw w co wierzę lub wiem, a w co nie wierzę.

Bóg jest Światłością i Miłością – Pełnią - i mieszka w naszych duszach – we wszystkim co stworzone – co dostrzegamy wokoło i co nie dostrzegamy – tak tego doświadczyłem mistycznie. Nie muszę więc latać i czcić opłatka – kawałka chleba – wolę żywych Ludzi. Uważam, że nasza planeta Ziemia jest manipulowana od 309 tysięcy lat przez Ciemne siły. 7 cywilizacji przed nami uległo zagładzie za ich przyczyną [nieliczni przetrwali i schronili się we wnętrzu planety gdzie żyją w pokoju - co opisują liczni ezoterycy, a Ossendowski za sprawą Buddystów jest prekursorem tej wiedzy, która do nas dotarła] - i naszą cywilizację też te siły chcą do zagłady doprowadzić. Wierzę, że im się nie uda. Jakie to siły – dłuższa dyskusja – zresztą opisałem to w swych tekstach.

Gdy mi się objawiała osobowa Światłość/Miłość [stare niebo] i osobowa Pełnia Miłości [nowe niebo] – objawiała w mej duszy – nie byłem przez nią sądzony lecz w 100 % akceptowany – mimo tego, że jestem jaki jestem. Więc wiem, że Bóg nigdy nikogo nie osądził i nie osądzi – Chrystus też. Sądzą siły ciemności, których ataków na sobie dotkliwie doświadczyłem. I przegrałem. Przegrałem bo rispolept spowodował, że mój poziom obronności wyniósł 0 %. Wybaczam, że i Ty do tego się przyczyniłaś. Opatrzność mnie ocaliła.

Wierzę w reinkarnację i inkarnację – czyli w to, że z poziomu czyśćca-astralu dusze muszą przychodzić na Ziemię i że z poziomu nieba rodzą się dobrowolnie gdy chcą. Dziś takich inkarnowanych dobrowolnie Ludzi jest już około 200 mln na całej Ziemi. Coś się dzieje dobrego.

Nie wierzę w zmartwychwstanie. Jezusa – zwykłego człowieka jak my - okrutnie Go zabito i koniec – Jego dusza odeszła do nieba. Oby Jego i nasza chwała objawiła się Ludziom jak objawiła się mnie – to by wiele zmieniło w zmaganiu z Ciemnością. Bajki o zmartwychwstaniu zabitych osób Boskich są znacznie starsze od Chrześcijaństwa – bo tak według tych bajek zmartwychwstał Nommo z Syriusza bóg Dodonów, Ozyrys i Horus w Egipcie, Kryszna w Indiach ... Ale to są tylko bajki – wszystko bajki. Życie jest tylko życiem – zwykłym – jak zwykłe jest umieranie.

Tego żeby mnie Bóg wskrzeszał z prochu ziemi nie oczekuję – ani nawet nie chcę. Gdy się zestarzeję w końcu umrę – a gdy zechcę powrócić – powrócę z Pełni Miłości – i znów się narodzę jako dziecko. Dla mnie istnieje tylko narodzenie ciała – ŻYCIE ciała - i śmierć ciała – i wieczne życie zawsze młodej duszy w Pełni Światłości i Miłości. Dlatego tak ważne jest aby naturalne i zdrowe poczęcie trwało w tej cywilizacji – czemu filozofia gender zagraża. Z czasem będziemy długowieczni jak było za czasów Raju na Ziemi – a kiedyś być może i nieśmiertelni w ciele ? - ale żadnej cywilizacji we Wszechświecie jeszcze się to nie udało - żadnej.

Co do naszej miłości. Kocham Cię i mam za Przyjaciółkę i czuję do Ciebie zachwyt i ogień cielesny. Wiem, że mnie kochasz i masz za przyjaciela. Czy Twój zachwyt i ogień jeszcze trwa nie wiem. Jeśli nie to może lepiej się rozstać żeby się nie ranić ? Może znajdziesz kogoś do kogo to wszystko będziesz czuć – i ja też ?

Odkąd nieustanna depresja, lęk i cierpienie psychiczne i fizyczne oraz skrajna słabość połączona z nieustannym umieraniem spowodowane psychotropami przeminęły czuję radość życia, zachwyt nad wszystkim co mnie otacza, czuję wręcz głód życia – i energię do życia też. Do nieba się nie spieszę – wiem, że na mnie cierpliwie czeka – jak na wszystkich. Przemyśl to w spokoju serca i umysłu. ;)

22-01-2013 20:07 h
ja ( słoneczne , tu chcę mieszkać ) mmm <at> interia <dot> pl

Fakt !!! Do Modlitwy Ludkowie - do Modlitwy - bo zagłada zagląda Światu w oczy !!! Do MODLITWY !!!